Notice: Undefined index: text_shadow in /www/doc/www.hagerexport.cz/www/wp-content/plugins/simple-side-tab/simple_side_tab.php on line 405
IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Restaurace Comedor Ostrava
Společnost Hager Export
byla založena v roce 2000 a nachází se v oblasti moravskoslezských Beskyd v obci Ostravice. Firma měla ve svých začátcích pouhé dva zaměstnance a postupem času se stala jedním z největších výrobců stylového nábytku na severní Moravě.


Restaurace Comedor Ostrava
Naše zaměření spočívalo především v opravě selského nábytku z měkkého dřeva
, obchodu se dřevem a sušeným řezivem. Později se firma rozšířila o studio zdravého spaní, které se zabývá prodejem postelí, ložnicového nábytku a zdravotními matracemi. Vzhledem k stoupající náročnosti zákazníků se zaměření ve výrobě rozrostlo a v dnešní době provádíme celkové realizace interiérů. Součástí naší firmy je i kovářství, které se zabývá výrobou klik, zámků a jiných kovových doplňků našich produktů.


21520-IMG_2110-prev
Máme zkušenosti s exportem nábytku do zahraničí. Především Německa, Itálie, Belgie, Anglie, Skandinávie a USA.
Společnost disponuje vlastními výrobními prostory o rozloze 600 m2 a skladovacími prostory o rozloze 900m2. Díky těmto všem aspektům jsme na dnešním trhu konkurence schopní a dokážeme pokrýt požadavky našich zákazníků.

Sdělte nám svá přání...